Separator image

Hakkımızda

TKB Makina 40 yılı aşkın süredir tecrübesiyle ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetler vermektedir.

Geçmiş 20 yıldan itibaren tecrübesine hijyenik iklimlendirme sistemlerini de katarak süt ve süt ürünleri, gıda üretim tesisleri, yemek fabrikaları, sağlık kurumları ve hijyenik hava gereksinimine ihtiyaç duyulan benzeri tüm alanlar için projelendirme, üretim, montaj dahil olmak üzere anahtar teslim bir hizmet sunuyor ve servis ağımızla bu hizmetlerimizi güvenle sürdürüyoruz.

Üretim aşamasından montaja kadar uzmanlaşmış kadrosu ile müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak yeni yerleşkemiz olan 6000 m² alana sahip Kemalpaşa Ören’de hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her bir noktasına hizmet verme potansiyeli olan firmamız projelendirme aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar uzman ekibiyle çözümler üretmeye devam etmektedir.

2019 yılı itibariyle yerli malı sertifikasına sahip olan firmamız; klima santralleri, ısıtma sistemleri, gıda tüzüğüne uygun %100 paslanmaz çelik üretim havalandırma ekipmanları, %100 paslanmaz inkübasyon makineleri, nem alma cihazları, isteğe bağlı olarak aleve dayanıklı (UL onaylı) kullanılabilen tekstil hava kanalları ve kendi üretimi olan Cr-Ni radyal fanları ile sektöründe öncü, akılcı ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Tecrübesini ve sektör deneyimlerini dünya teknolojisini takip ederek güçlendiren, ürün ve hizmet çeşitliliğini her geçen gün arttırarak geliştiren bir firma olarak hijyenik iklimlendirme sektöründe kendini geliştirerek ilerlemektir.

Vizyonumuz

Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olarak bu değerleri her geçen gün ileriye taşımaktır.